گیاهی ترین SEO Pooyan! UIgloo PSoy
وبلاگ
آگوست 8, 2020
Ask جویدن دانه قهوه
مثل حرفه ای ها قهوه ترک درست کن
آگوست 11, 2020
295 جویدن دانه قهوه

set of coffee, cup of coffee, cinnamon, star anise and coffee grinder

خوردن دانه قهوه برای بدن مفید است؟ در کل قهوه خواص بسیار زیادی داره. همینطور تحقیقات اخیر نشون میده خواص قهوه بر ضرر اون بسیار میچربه. یکی از خواص مهم قهوه داشتن آنتی اکسیدانه. جالبه بدونید تمام آنتی اکسیدان دریافتی بیشتر مردم امریکا از قهوه است. دانه قهوه به صورت ذاتی سرشار از آنتی اکسیدان فنولیک است. این ترکیبات قهوه بدن ما رو در برابر عفونت و بیماری های قلبی محافظت میکند. البته که شما میتونید آنتی اکسیدان رو در مواد غذایی دیگه پیدا کنید، اما قهوه منبع عالی آنتی اکسیدان است. بهترین دانه قهوه برای خوردن چیست؟ شما میتوانید روی هر قهوه ای دست بزارید اما از نظر طعم دانه قهوه روست شده با درجه مدیوم یا دارک برای جویدن لذت بخش تر است. اگر دنبال کافئین بیشتر هستین پیشنهاد میکنیم دانه قهوه روست شده با درجه لایت بجوید. دانه روست شده لایت معمولا کافئین بیشتری دارد، به حرف ما اکتفا نکنید انجمن تخصصی قهوه امریکا هم اینرو تایید میکند. آیا میتونم قهوه آسیاب شده را بخورم؟ بله شما میتونی قهوه آسیاب شده رو بخوری، اما واقعا چرا باید قهوه آسیاب شده رو بخورید، مگر بخواهید تکه های آسیاب قهوه رو از لای دندان هاتون تمیز کنید. جویدن دانه قهوه یک چیز است که معمولا تجربه خوبی است، گذاشتن یک قاشق قهوه آسیاب شده داخل دهان چیز دیگریست که تجربه خوبی نیست.

جویدن دانه قهوه، بهترین راه خوشبو کردن دهان است!

شاید در حالت عادی جویدن دانه های تلخ قهوه کار چندان خوشایندی نباشد اما جالب است بدانید که بهترین روش خوشبو کردن نفس و دهان پس از مصرف موادی نظیر سیر و پیاز، جویدن یک دانه قهوه است. با این کار در عرض چند ثانیه بوی بد دهان از بین رفته و بوی تنفس شما به حالت عادی باز می گردد.

 

خوردن شکلات به اندازه مصرف میوه ها در حفظ سلامت بدن مهم است!

شاید حالا که ذخیره و تولید کاکائوی جهان رو به اتمام است، برای این کشف مهم اندکی دیر باشد اما دانشمندان به تازگی دریافته اند مصرف شکلات تلخ و عاری از شکر و حتی شیر، درست به اندازه مصرف آب میوه های مغذی، برای حفظ سلامت بدن مهم و موثر است! شکلات تلخ بیشتر از میوه هایی نظیر انار و بلوبری (توت آمریکایی) حاوی آنتی اکسیدان بوده، برای مبارزه با بیماری ها مفید و از چروکیدگی پوست جلوگیری می کند.

جویدن دانه قهوه
دانه های زیبای قهوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *