گیاهی ترین SEO Pooyan! UIgloo PSoy
1578908049 5e1c399118c58 سرو قهوه فرانسه مثل باریستا
قهوه فرانسه با فرنچ پرس
آگوست 11, 2020
napoleon wagram سرو قهوه فرانسه مثل باریستا
تاریخچه قهوه فرانسه
آگوست 11, 2020
Coffee Houses tradition and modern society. سرو قهوه فرانسه مثل باریستا
می خواهیم در این مقاله یاد بگیریم چگونه مانند باریستا های حرفه ای قهوه فرانسه سرو کنیم.
روش های مختلف سرو قهوه فرانسه
فرنچ کافی را می‌توانیم با طعم‌دهنده‌های مختلفی مانند: کاکائو، عسل، دارچین و … سرو کنیم. حجم فنجان سرو قهوه ‌فرانسه معمولا ۱۵۰ سی‌سی است.
قهوه فرانسه با پودر کاکائو
پودر کاکائو فواید زیادی از جمله بهبود جریان خون به مغز و قلب دارد و ترکیب آن با قهوه در کنار عطر بی‌نظیرش، سالم‌ترین روش بدون شکر برای طعم دادن به آن است. برای تهیه دو فنجان قهوه‌ فرانسه با کاکائو، یک‌دوم قاشق غذاخوری پودر کاکائو را با دو قاشق غذاخوری پودر قهوه مناسب فرانسه ترکیب کرده و آن را داخل فرنچ پرس ریخته و دم می‌کنیم. نوشیدنی گرم با طعم کاکائو آماده‌ست!!
قهوه فرانسه با شیر
قهوه فرانسه با شیر یک نوشیدنی خوش طعم است که می‌توانیم آن را در مهمانی‌ها و همچنین به عنوان میان وعده سرو کنیم. برای این کار فرنچ کافی را دم می‌کنیم.شیر را داغ کرده و داخل فنجان جداگانه می‌ریزیم. فنجان شیر داغ را در کنار ظرف فرنچ پرس قرار داده و برای نوشیدن قهوه به مقدار دل‌خواه نوشیدنی قهوه و شیر داغ را با هم ترکیب می‌کنیم.
قهوه فرانسه با عسل عسل واقعا یک طعم‌دهنده خوب برای قهوه است. عسل خواص زیادی دارد و معمولاً قهوه‌نوش‌ها از عسل به‌جای شکر استفاده می‌کنند. جالب است بدانید بسیاری از متخصین تغذیه به افرادی که قصد کاهش وزن دارند، خوردن عسل به‌جای شکر در قهوه را توصیه می‌کنند که علاوه بر شیرین کردن قهوه، کالری کم‌تری هم دارد.
قهوه فرانسه با دارچین
اضافه کردن دارچین به قهوه از جمله بهترین روش‌ها برای طعم‌دار کردن قهوه صبحگاهی است. برای این‌کار بهتر است تکه‌های دارچین را داخل فرنچ پرس گذاشته و با قهوه دم کنیم تا دارچین درون قهوه داغ تمامی خواص و طعم خود را آزاد کند.

اگر به این موضوعات علاقه مندی می تونی طرز تهیه قهوه ترک به صورت حرفه ای رو هم در وبسایت ما ببینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *